T.C. UZUNDERE BELEDİYESİ ::
 
  ANASAYFA   |  BELEDİYE  |  BAŞKAN  |  İLETİŞİM
    Başkanın Mesajı

     

                Belediyeciliği alışılmış beklentilerin ötesine taşımak, daha iyi hizmeti daha hızlı, daha yaygın ve verimli hale getirmek, kaliteyi esas alan adil, güler yüzlü, halka karşı sorumlu ve katılımcı yönetim anlayışı ile Uzundere halkına çağdaş bir şehirde yaşaması için gerekli hizmetleri sunmaktır.

                Çevreye duyarlı öncü belediyecilik dünyada ve ülkemizdeki gelişim ve değişimi takip etmek amacı ile Eğitim, Kültür, Sanat ve Spor faaliyetlerinde öncü halkın huzur ve refah içerisinde yaşadığı bir şehir haline getirmek amacıyla çalıştık.

                Belediye olarak hedefimiz öncelikle belde halkına her konuda daha iyi hizmet verebilmektedir. Bu hizmet anlayışımızda amacımız öncelikle başlanılan yatırımların tamamlanması, verilen hizmetlerin iyileştirilmesi olacaktır. Kısıtlı olan belediye kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması, bu hizmet ve yatırımların mevcut araç gereç ve personel iş gücü ile yapılması zorunlu kalmadıkça dışarıdan hizmet ve makine işgücü teminine gidilmemesi sağlandı. 

                Hizmet ettiğimiz Uzundere halkına çağın gereklerine uygun bir yönetim anlayışıyla halkımızla birlikte tüm plan, proje ve hedeflerimizi Uzunderelilerle birlikte yaparak, uygular ilkesini benimsemiş olmak, hizmet kalitesini korumak, ilçemizde içerisinde yaşayan insanların şehri yapmak temel hedefimizdir. 

 M. Halis ÖZSOY

Belediye Başkanı


BESIKDUZU FINAL DERSHANESI

       BAŞKAN

  BAŞKAN
New Page 2

UZUNDERE

 

Mart/2019  

Pt

Sl

Çr

Pr

Cm

Ct

Pz

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 2122 23 24
25 26 27 28 29 30 31